Plasa sarma sudata, plastifiata, 1m-16x16x1.2 mm
17,20 leimetru liniar TVA Inclus
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5x2.5x0.56 mm
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
Plasa sarma zincata, 1 m-3x3x1.0 mm
55,90 lei/metru liniar TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 3 x 3 mm |
Trimite un mesaj
10
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
84631
Categorie: Garduri si Accesorii
Descriere
Plasa sarma zincata, 1 m-3x3x1.0 mm
Utilizare plasa din sarma groasa cu ochiuri medii: cernere in constructii, filtrare/protectie in instalatii diverse, componente pentru imprejmuiri, etc..
- Material plasa: sarma din otel galvanizata, acoperire zinc 10-15 μm
- Amblare: in rulouri fara miez.
Specificatii plasa de sarma zincata:
-
- Latime : 1 m
- Dimensiune ochi : 3 x 3 mm
- Diametru sarma: 1 mm
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plasa sarma zincata, 1 m-3x3x1.0 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Panou gard bordurat verde, 1700 x 2000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
82544
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
110,80 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.