Plasa sarma zincata, 1 m-2.5x2.5x0.56 mm
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
Plasa sarma sudata, zincata, 0.5m 13x13x0.9 mm
15,30 lei/metru liniar TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Trimite un mesaj
10
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
93566
Categorie: Garduri si Accesorii
Descriere
Plasa sarma sudata, zincata, 0.5 m-13x13x0.9 mm
Utilizare plasa din sarma galvanizata, sudata: custi animale mici de curte, armare structuri constructii, imprejmuiri, patule porumb, etc…
- Material plasa: sarma din otel galvanizata, acoperire zinc 10-15 μm;
- Amblare: in rulouri fara miez.
Specificatii plasa de sarma zincata:
- Latime plasa: 0.5m
- Dimensiune ochi : 13 x 13 mm;
- Diametru sarma: 0.9 mm;
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plasa sarma sudata, zincata, 0.5m 13x13x0.9 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 1500 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,10 lei TVA Inclus
SKU:
89268
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,5m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 0.5m-13x13x1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
8,60 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95441
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa gard zincata sudata, 1.2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
97,50 lei TVA Inclus
SKU:
78219
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
110,80 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
127,10 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.