Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 19 mm
23,25 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Furtun cauciuc, pentru aspiratie si transport, Semperit IFDS
72,00 lei – 1.426,00 leiInterval de prețuri: 72,00 lei până la 1.426,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 25 mm
28,20 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru interior (mm) | 25 |
| Grosime perete (mm) | 5 |
| Greutate (g/m) | 670 |
| Presiune spargere (bar) | 120 |
Trimite un mesaj
16
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
110804025050
Categorii: Furtunuri pentru aer comprimat, Furtunuri si accesorii, Instalatii pentru irigatii
Descriere
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 25 mm
DESCRIERE:
Furtun aer comprimat din PVC, pentru 40bar presiune de lucru, dublu strat armat cu fibre poliester.
PROPRIETĂȚI ȘI APLICAȚII:
Pentru lichide și gaze folosite în agricultură și alte
industrii. Rezistente la ozon și UV.
Pentru rețele de aer comprimat.
CULOARE:
Perete exterior albastru, perete interior negru.
MATERIAL:
Corp PVC armat cu fibre poliester
TOLERANȚĂ:
DIN 16940
TEMPERATURĂ DE LUCRU:
-20°C +65°C
PRESIUNE RECOMANDATĂ:
1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 25 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 12 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110804012050
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 6 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,70 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110804006050
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
108231
Furtun absorbtie, D 25 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2083
Furtun gradina, 13 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
92379
Furtun gradina, 19 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,60 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
98968
| Diametru | 19 mm |
|---|---|
| Culoare | Perete exterior verde lucios transparent, perete interior verde transparent |
| Grosime perete (mm) | 2.4 |
| Greutate (g/m) | 190 |
| Presiune spargere (bar) | 16 |
| Material | Corp PVC armat cu fibre poliester |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -5°C +65°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun exhaustare, 63 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
108862
Furtun pentru refulare, 25mm, 25 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
175,00 lei/buc TVA Inclus
SKU:
111252025050

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.