Cameră roată roabă, 4.0 x 8"
30,40 lei TVA Inclus
Furtun pentru udat, 13 mm, din PVC, 25 m
218,00 lei/ rola TVA Inclus
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
2 în stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
106613
Categorii: Furtunuri pentru semanatoare si alte utilaje agricole, Furtunuri si accesorii, Instalatii pentru irigatii
Descriere
DESCRIERE:
Furtun din poliuretan – ether, pentru aspiratie – refulare de seminte, praf, granule.
PROPRIETĂȚI ȘI APLICAȚII:
Furtun pentru semanatoare. Folosit la absorbtia, refularea si transportul de seminte, ingrasaminte, fertilizatori, granule, praf si alte particule rezultate in diverse activitati agricole si industriale. Interior neted, flexibilitate excelenta, rezistenta la UV,
microbi si hidroliza. Nu intra in reactie cu substantele in concentratii usoare.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun gradina, ø 1/2” (12.5 mm), galben, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
4,00 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
109795
Furtun pentru udat, 16 mm, din PVC, 25 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
279,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801016025
Furtun pentru absorbtie, D 38 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,80 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
7511
Furtun gradina, 19 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
99307
Furtun gradina, 13 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
92379
Furtun gradina, 19 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,60 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
98968
| Diametru | 19 mm |
|---|---|
| Culoare | Perete exterior verde lucios transparent, perete interior verde transparent |
| Grosime perete (mm) | 2.4 |
| Greutate (g/m) | 190 |
| Presiune spargere (bar) | 16 |
| Material | Corp PVC armat cu fibre poliester |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -5°C +65°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun exhaustare, 63 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
108862
Furtun PU, 40 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,50 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100318040020
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 40 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.26 |
| Curbura (mm) | 40 |
| Vacuum (bar) | 0.5 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.