Furtun ventilatie, 50 mm, P2A, 1000 L, Flexadux
22,90 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Stoc epuizat
Pretul afisat este pe ML (metru lungime).
Produsul se vinde doar la colac de 10m!!!
| Diametru | 50 mm |
|---|---|
| Grosime perete (mm) | 0.4 |
| Greutate (kg/m) | 0.13 |
| Presiune lucru (bar) | 0.80 |
| Vacuum (bar) | 0.20 |
| Curbura (mm) | 35 |
Trimite un mesaj
DESCRIERE:
Furtun de ventilațiie din poliester / PVC cu spiră din oțel.
PROPRIETĂȚI ȘI APLICAȚII:
Furtun pentru ventilație, folosit pentru transport aer conditionat, aspirație aer si fum sudură, sisteme de ventilatie, alte aplicații domestice si industriale.
Flexibiltiate excelentă, compresibilitate bună, cu proprietăti de autoextincție.
CULOARE:
Gri
MATERIAL:
Material textil din poliester cu înveliș din PVC
TEMPERATURĂ DE LUCRU:
– 30° până la + 80° C (intermitent + 100° C)
PRESIUNE DE LUCRU:
Presiunea măsurată la 20°C
CONSTRUCTIE SPECIALA:
cu fibră de sticlă, ignifug conform /M1
Produse similare
Furtun pentru udat, 13 mm, din PVC, 50 m
In stoc
Furtun pentru udat, 16 mm, din PVC, 50 m
In stoc
Furtun pentru udat, 19 mm, din PVC, 25 m
In stoc
Furtun absorbtie, D 25 mm
In stoc
Furtun pentru absorbtie, D 50 mm
In stoc
Furtun gradina, 13 mm, verde, standard
In stoc
Furtun exhaustare, 63 mm, PU 400C ECO
In stoc
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
In stoc
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.