Pompa submersibila, 850 W, 230 l/min, 6 kg, HY-EPPT850, Hyundai
533,80 lei TVA Inclus
Trimmer electric pentru gazon, 300 W, GC-ET 3023, Einhell
161,70 lei TVA Inclus
Pompa submersibila, 400 W, apa curata, HY-EPIC400, Hyundai
15,30 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 20 × 20 cm |
| Brand | Hyundai |
| Putere nominala | 400 W |
| Debit maxim | 8100 l/h |
| Greutate netă | 5 kg |
| Adâncimea de imersie | 6.5 m |
| Înălţime de refulare | 7 m |
Trimite un mesaj
19
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
110524
Categorii: Pompe submersibile, Hidrofoare si motopompe
Descriere
Pompa submersibila, 400 W, apa curata, HY-EPIC400, Hyundai
Pompa submersibila, ideala pentru evacuarea de apa curata sau usor murdara din piscine, rezervoare sau butoaie de apa de ploaie.
- Pompă submersibilă HY- EPIC400 este confecționată dintr-un material inoxidabil
- Este prevăzută cu un comutator de nivel pentru funcționare automată
- Beneficiază de un mâner ergonomic și solid pentru transport confortabil
- Cablu este prevăzut cu un dop și o protecție termică
- Rotor VORTEX (tip canalizare)
- Submersibil și silențios
| Adancime maxima de imersie (m) | 6.5 |
| Clasa protectie ( IP ) | 68 |
| Debit maxim | 8100 l/h |
| Diametrul orificiu de refulare ( inch ) | 1 |
| Greutate (kg) | 5 |
| Inaltime max.refulare | 7 m |
| Marime max. particule (mm) | 5 |
| Nivel min.de apa la pornire | 20 mm |
| Putere (W) | 400 |
| Subgrupa | Pompe / Hidrofoare |
| Tensiune alimentare ( V ) | 230 |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Pompa submersibila, 400 W, apa curata, HY-EPIC400, Hyundai” Anulează răspunsul
Produse similare
Hidrofor, BAR-JET, 100/50L, 1100 W, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
935,50 lei TVA Inclus
SKU:
99645
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
263,40 lei TVA Inclus
SKU:
87995
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, 8.5 m, 750 W, QV750
Evaluat la 0 din 5
In stoc
610,00 lei TVA Inclus
SKU:
110949
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
253,20 lei TVA Inclus
SKU:
87994
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
334,50 lei TVA Inclus
SKU:
87996

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.