Teu PEHD, filet interior, D 40 mm x 11/4"
14,00 lei TVA Inclus
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
334,50 lei TVA Inclus
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
253,20 lei TVA Inclus
3 în stoc
| Greutate | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Culoare | negru |
| Tip motor | Electric |
| Putere | 400 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Debit maxim | 7.3 m³/h |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Inaltime de refulare | 5 m |
| Adancime de absorbtie | 7 m |
| Greutate | 4.1 kg |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
87994
Categorie: Pompe submersibile
Descriere
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
Pompa submersibila cu flotor CSP. Pompele submersibile sunt proiectate pentru utilizarea in scopuri personale in casa si gradina.
Pompele submersibile sunt folosite in mod predominant pentru drenaj, transfer de lichide, drenaj containere, extras apa din fantani si puturi, drenaje la barci si yachturi si de asemenea la aerarea si circularea apei pentru o perioada limitata de timp.
Sunt construite din materiale de calitate pentru a asigura o utilizare sigura si de lunga durata cu intretinere minima.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro” Anulează răspunsul
Produse similare
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
263,40 lei TVA Inclus
SKU:
87995
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, 8.5 m, 750 W, QV750
Evaluat la 0 din 5
In stoc
610,00 lei TVA Inclus
SKU:
110949
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
334,50 lei TVA Inclus
SKU:
87996
Pompa submersibila, de adancime, 750W, SKM100, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
659,90 lei TVA Inclus
SKU:
88195

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.