Pompa submersibila, 12 m, 1300 W, QV1300D
15,30 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Inaltime de refulare | 12 m |
| Putere | 1300 W |
| Turatie | 2860 rpm |
| Debit maxim | 300 l/min |
| Diametru evacuare | 2″ |
Trimite un mesaj
Pompa submersibila, 12 m, 1300 W, QV1300D
Pompa submersibila pentru drenaj cu tocator QV1300D se utilizeaza la pomparea apelor poluate care contin resturi menajere, corpuri fibroase, lichide din bazinele de acumulare sau lichide cu resturi animale.
Cutitul tocator care se afla in exteriorul turbinei din fonta, are rolul de a maruntii hartie igienica, frunze etc. inainte ca aceastea sa intre in turbina tocatoare. Cutitul functioneaza practic exact ca o masina de tocat, facilitand astfel functionarea pompei si protejand-o de ase infunda cu materiale fibroase.
De asemenea, pompa este excelenta pentru drenarea apelor care contin deseuri rezultate din activitatile gospodaresti, ape noroioase, ape pluviale, ape reziduale, ape murdare, fose septice si haznale.
Produse similare
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
In stoc
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, 8.5 m, 750 W, QV750
In stoc
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
In stoc
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
In stoc
Pompa submersibila, de adancime, 750W, SKM100, Everpro
In stoc

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.