Plasa sudata, PS, 5.0 x 100 x 100 x 2000 x 5000 mm, eco
15,30 lei TVA Inclus
Disponibil în magazinele din Bârlad sau poate fi livrat în județul Vaslui
Stoc epuizat
| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 500 × 200 × 0,5 cm |
| Diametru sarma | 5 mm |
| Dimensiune | 2000 x 5000 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 100 mm |
Trimite un mesaj
11
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
84308
Categorie: Garduri si Accesorii
Descriere
In general plasele sudate sunt utilizate in constructii, ca elemente de armatura pentru armarea structurilor din beton.
De asemenea cu plase sudate se pot imprejmuiri provizoriu sau definitiv, diverse obiective civile sau industriale.
Datorita rezistentei sporite, din plase sudate se pot realiza diverse confectii metalice, custi, rafturi, box paleti, armari de drumuri, consolidari de fatade etc.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plasa sudata, PS, 5.0 x 100 x 100 x 2000 x 5000 mm, eco” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1700 x 2000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
82544
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,60 lei TVA Inclus
SKU:
95620
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 0.5m-13x13x1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
8,60 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95441
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5×2.5×0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92601
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 2.5 x 2.5 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-7.6X7.6X1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
26,40 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95285
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 7.6 x 7.6 |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.