Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
11,10 lei TVA Inclus
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1200 x 90 mm
6,95 lei TVA Inclus
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
5,30 lei TVA Inclus
1 în stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
99211
Categorii: Sipci metalice gard, Garduri si Accesorii
Descriere
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Sipca gard metalica cutata vopsita, pentru garduri si porti, usor de montat, fiind suficienta prinderea cu autoforante ( suruburi speciale ) fara a necesita sudura sau personal specializat in confectionarea gardului.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 1500 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,10 lei TVA Inclus
SKU:
89268
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,5m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5×2.5×0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92601
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 2.5 x 2.5 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-7.6X7.6X1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
26,40 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95285
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 7.6 x 7.6 |
Plasa gard zincata sudata, 1.2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
97,50 lei TVA Inclus
SKU:
78219
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
110,80 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.