Motoferastrau, 455 Rancher 18”, Husqvarna
15,30 lei TVA Inclus
La acest produs beneficiezi de transport fix de 16 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 43 × 23 cm |
| Brand | Husqvarna |
| Cilindree | 55.5 cm³ |
| Putere | 2.6 kW |
| Lungime şină de ghidaj | 45 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 6 kg |
| Dimensiune | 42.4 x 22.4 x 29.9 cm |
Trimite un mesaj
Motoferastrau, 455 Rancher 18”, Husqvarna
Motoferăstrăul (drujba) Husqvarna 455 Rancher este ideal pentru posesorii de păduri şi utilizatorii semi- profesionişti care doresc un utilaj puternic şi fiabil în toate condiţiile de lucru. Acest model încorporează toate îmbunătățirile tehnologice ale modelelor anterioare și o ergonomie perfectă.
Motor
Echipare
Dimensiuni
Lubrifiere
Zgomot
Vibrații
Cilindree: 55,5 cm³
Putere: 2,6 kW (3,5 cp)
Turatie relanti: 2700 rpm
Turatie maxima: 9000 rpm
Volum rezervor carburant: 0,44 l.
Consum de carburant: 407 g/kWh
Bujie: NGK BPMR7A
Distanta dintre electrozii bujiei: 0,5 mm
Cuplul maxim: 3,2 Nm/660 rpm
Volum rezervor ulei: 0,32 l.
Tip pompa ulei: debit ajustabil
Nivel de vibratii echivalent (ahv,eq) maner frontal/posterior: 3,4 / 4,5 m/s²
Emisii de zgomot la urechea operatorului: 104 dB (A)
Emisii de zgomot: 114 dB (A)
Pasul lantului: 325''.
Calibrul lantului: 1,5 mm
Dimensiune recomandata a sinei de ghidaj, min - max: 38-51 cm / 15''-20''
Viteza lantului la turatie maxima: 20 m/s
Greutate (fara echipament de taiere): 5,9 kg
Produse similare
Motofierastrau, 372 XP X-Torq, Husqvarna
In stoc
Motofierastrau, 435 II 15″ SP33G, Husqvarna
In stoc
Motoferastrau, 120 Mark II, Husqvarna , 967861903
In stoc
Motoferastrau, 135 Mark II, Husqvarna
In stoc
Motoferastrau Husqvarna 560 XPG – 18” cu manere incalzite
In stoc

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.