Foarfeca pentru taiat pomi, maner reglabil, 44-63 cm, XS-8315
36,20 lei TVA Inclus
Garnitura pentru banda picurare
0,60 lei TVA Inclus
Dop pentru banda picurare, D 17 mm
0,70 lei TVA Inclus
| Greutate | 0,005 kg |
|---|---|
| Diametru | 17 mm |
| Material | PVC |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
488641
Categorii: Cuple si conectori, Instalatii pentru irigatii
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dop pentru banda picurare, D 17 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun pentru alimentare cu acetilena, din PVC, presiune medie, flexibil, dublu strat, armat cu fibre poliester
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
2070
Furtun pentru absorbtie, D 32 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2084
Furtun gradina, 19 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
99307
Furtun gradina, 19 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,60 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
98968
| Diametru | 19 mm |
|---|---|
| Culoare | Perete exterior verde lucios transparent, perete interior verde transparent |
| Grosime perete (mm) | 2.4 |
| Greutate (g/m) | 190 |
| Presiune spargere (bar) | 16 |
| Material | Corp PVC armat cu fibre poliester |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -5°C +65°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Dop pentru tub picurare, cu fluture, D 16 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
0,70 lei TVA Inclus
SKU:
488689

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.