Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 250 mm, L 160 mm
4,90 lei Prețul inițial a fost: 4,90 lei.4,32 leiPrețul curent este: 4,32 lei. TVA Inclus
Element fier forjat, acolada, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 100 mm
7,50 lei Prețul inițial a fost: 7,50 lei.5,31 leiPrețul curent este: 5,31 lei. TVA Inclus
Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 120 mm, L 70 mm
2,90 lei Prețul inițial a fost: 2,90 lei.1,71 leiPrețul curent este: 1,71 lei. TVA Inclus
190 în stoc
| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 4 × 3 cm |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 70 mm |
Trimite un mesaj
10
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
Descriere
Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 120 mm, L 70 mm
| Inaltime (mm) | 120 |
| Latime (mm) | 70 |
| Profil | Amprentat |
| Sectiune (mm) | 12×5 |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 120 mm, L 70 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,10 lei TVA Inclus
SKU:
89605
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,60 lei TVA Inclus
SKU:
95620
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92435
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma sudata, zincata, 1 x 10m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
117466
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 50 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
127,10 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.