Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
10,10 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
Furtun gradina, ø 1/2” (12.5 mm), galben, Beorol
4,00 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
Furtun „Euro Guip”, kit 1/2, 20m
15,30 lei/ buc TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 25 cm |
| Lungime | 20 m |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
92430
Categorii: Furtunuri pentru gradina, Furtunuri si accesorii, Instalatii pentru irigatii
Descriere
DESCRIERE:
Furtun flexibil cu pereți din PVC moale, armat cu spirală PVC rezistentă la șoc.
PROPRIETĂȚI ȘI APLICAȚII:
Potrivit pentru alimente, fără ftalați, în conformitate cu reglementările UE modificate 10/2011, cat. A, B și C. Conceput pentru aspirare standard și transport lichide compatibile cu PVC în domeniile: agricultură, industrie, irigații, alimentare cu apă și pentru produse alimentare conform reglementărilor EU.
MATERIAL:
PVC moale, spirala PVC rigid, transparent
TEMPERATURĂ DE LUCRU:
-5°C/+60°C
PRESIUNE DE LUCRU:
Presiunea este masurată la 20°C
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Furtun „Euro Guip”, kit 1/2, 20m” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun gradina, ø 1/2” (12.5 mm), galben, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
4,00 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
109795
Furtun pentru alimentare cu acetilena, din PVC, presiune medie, flexibil, dublu strat, armat cu fibre poliester
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
2070
Furtun pentru udat, 16 mm, din PVC, 50 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
552,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801016050
Furtun pentru absorbtie, D 75 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
41,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
8340
Furtun gradina, 19 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
99307
Furtun gradina, 19 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,60 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
98968
| Diametru | 19 mm |
|---|---|
| Culoare | Perete exterior verde lucios transparent, perete interior verde transparent |
| Grosime perete (mm) | 2.4 |
| Greutate (g/m) | 190 |
| Presiune spargere (bar) | 16 |
| Material | Corp PVC armat cu fibre poliester |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -5°C +65°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun gradina, 25 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
100362
Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,20 lei TVA Inclus
SKU:
109756

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.