Conector rapid, 3/4″, Beorol
4,60 lei TVA Inclus
Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol
20,20 lei TVA Inclus
Furtun Vidanja,102mm , Superelastico
137,30 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 15 cm |
| Diametru (mm) | 102 |
| Grosime perete (mm) | 7.2 |
| Greutate (g/m) | 2750 |
| Presiune spargere (bar) | 9 |
| Vacuum (m/H2O) | 9 |
| Culoare | Albastru opac cu spira neagra |
| Material | Furtun din PVC moale cu spirală rigidă din PVC |
| Curbura | De 3.25 ori diametru interior |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -25°C +60°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Trimite un mesaj
15
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
107436
Categorii: Furtunuri pentru absorbtie si aspiratie, Furtunuri si accesorii, Instalatii pentru irigatii
Descriere
Furtun din PVC moale, extrem de flexibil, armat cu spirală din PVC rezistentă la șoc.
Proiectat pentru aspirație și evacuare industrială de
apă, ape reziduale, gunoi, bălegar lichid, la full vacuum. Ideal pentru vidanje si motopompe de putere mare. Lucreaza la temperaturi joase: pana la -25°C
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Furtun Vidanja,102mm , Superelastico” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun pentru udat, 25 mm, din PVC, 25 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
635,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801025025
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
108231
Furtun pentru absorbtie, D 38 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,80 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
7511
Furtun gradina, 19 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
99307
Furtun gradina, 13 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
92379
Furtun gradina, 25 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
100362
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106613
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,20 lei TVA Inclus
SKU:
109756

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.