Conector rapid, 3/4″, Beorol
4,60 lei TVA Inclus
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
10,10 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol
20,20 lei TVA Inclus
7 în stoc
| Brand | Beorol |
|---|
Trimite un mesaj
14
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
109756
Categorii: Accesorii furtun, Furtunuri si accesorii, Instalatii pentru irigatii
Descriere
Set de duze cu rasucire de 5 bucati. Setul de aspersoare cu adaptoare este format din cinci elemente: pistol de pulverizare, conector rapid tata de 3/4 ”, adaptor robinet 3/4”, conector adaptor tata cu dop acvatic, conector adaptor mama.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol” Anulează răspunsul
Despre Beorol
Fondată în 1998, Beorol a devenit lider de piață, atât intern, cât și regional, cu oferta și prețul competitiv. Datorită calității produselor , acționeaza acum pe lângă piețele din Serbia și pe piețele din Bosnia și Herțegovina, Muntenegru, Macedonia de Nord, Ungaria, România, Rusia și Emiratele Arabe Unite, iar articolele lor sunt prezente în peste 48 de țări din întreaga lume.
În 20 de ani de activitate, Beorol a devenit o companie lider în regiune în domeniul producției de unelte de vopsire, precum și importul și distribuirea de scule de mână și accesorii pentru lucrări de construcție, echipamente de protecție, chimie tehnică, grădinărit și programe pentru acasă. Toate acestea indică faptul că produsele Beorol și lățimea gamei de produse au justificat încrederea manifestată de clienții noștri.
Produse similare
Furtun pentru udat, 13 mm, din PVC, 25 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
218,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801013025
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
108231
Furtun pentru absorbtie, D 32 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2084
Furtun gradina, 19 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
99307
Furtun gradina, 13 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
92379
Furtun, cu cuple pentru transport aer comprimat, One Flat Air (kit format din 20 m + cuple montate)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
905,80 lei/buc TVA Inclus
SKU:
100187019021
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106613
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.