Scara, metalica, 8+1 trepte, 262 cm,120 kg tuarek
229,00 lei TVA Inclus
Element fier forjat, tip C, cu frunze, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 75 mm
7,20 lei TVA Inclus
Element fier forjat, „S”, 12 X 6 mm, H 400 mm, L 100 mm amprentat
5,90 lei TVA Inclus
4 în stoc
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 4 × 3 cm |
| Inaltime | 400 mm |
| Latime | 100 mm |
Trimite un mesaj
10
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
Descriere
Element fier forjat, „S”, 12X5 mm, H 400 mm, L 100 mm
Element de fier forjat în formă de „S” cu următoarele caracteristici:
- Dimensiuni:
- Înălțime (mm): 400 mm – Înălțimea elementului, măsurată de-a lungul axei verticale.
- Lățime (mm): 100 mm – Lățimea elementului, măsurată de-a lungul axei orizontale.
- Profil:
- Amprentat
- Secțiune (mm):
- 12×6 mm: Acesta indică dimensiunile secțiunii transversale ale elementului. Mai exact, latimea este de 12 mm, iar înălțimea este de 6 mm.
Această descriere detaliată a elementului „S” din fier forjat oferă informații despre dimensiuni, profil și secțiune transversală. Acest tip de elemente pot fi utilizate în diferite aplicații de fier forjat, cum ar fi în confecționarea de balustrade, ornamente sau alte elemente decorative în construcții. Este important să se ia în considerare dimensiunile exacte și profilul specific pentru a asigura potrivirea acestui element în cadrul proiectului respectiv.
| Inaltime (mm) | 400 |
| Latime (mm) | 100 |
| Profil | Amprentat |
| Sectiune (mm) | 12×6 |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Element fier forjat, „S”, 12 X 6 mm, H 400 mm, L 100 mm amprentat” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5×2.5×0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92601
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 2.5 x 2.5 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.