Element fier forjat, "S", 12 X 6 mm, H 400 mm, L 100 mm amprentat
5,90 lei TVA Inclus
Element fier forjat, tip C, cu frunza, 12 X 5 mm, H 150 mm, L 100 mm
4,50 lei Prețul inițial a fost: 4,50 lei.3,78 leiPrețul curent este: 3,78 lei. TVA Inclus
Element fier forjat, tip C, cu frunze, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 75 mm
7,20 lei TVA Inclus
77 în stoc
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 4 × 3 cm |
| Inaltime | 300 mm |
| Latime | 75 mm |
Trimite un mesaj
18
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
Descriere
Element fier forjat, tip C, cu frunze, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 75 mm
| Inaltime (mm) | 300 |
| Latime (mm) | 75 |
| Profil | Amprentat |
| Sectiune (mm) | 12×6 |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Element fier forjat, tip C, cu frunze, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 75 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1700 x 2000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
82544
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,30 lei TVA Inclus
SKU:
99211
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 1 m, 13 x 13 x 1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
85760
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 0,5 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |
Plasa sarma zincata, 1 m-1.6×1.6×0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,70 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92600
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1.6 x 1.6 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-7.6X7.6X1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
26,40 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95285
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 7.6 x 7.6 |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.