Afișez 553 - 576 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Furtun exhaustare, 254 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
162,88 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100306254010
Capac cilindru drujba, 365, 372, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
169,00 lei TVA Inclus
SKU:
503627807
Mini prasitoare motocultor, premium
Evaluat la 0 din 5
In stoc
169,00 lei TVA Inclus
SKU:
SACMC/00102
Prelată cu inele, 120 gr/mp, verde, 5 x 8 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
169,00 lei TVA Inclus
SKU:
103513
Scara, metalica, 6+1 trepte, 150kg/216 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
169,00 lei TVA Inclus
SKU:
117848
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 2.16 m |
| Greutate maxima suportata | 150 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,55m |
Furtun Vidanja,127mm , Superelastico
Evaluat la 0 din 5
In stoc
171,00 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100394127000
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 15 cm |
| Diametru (mm) | 127 |
| Grosime perete (mm) | 7.8 |
| Greutate (g/m) | 3600 |
| Presiune spargere (bar) | 9 |
| Vacuum (m/H2O) | 9 |
| Culoare | Albastru opac cu spira neagra |
| Material | Furtun din PVC moale cu spirală rigidă din PVC |
| Curbura | De 3.25 ori diametru interior |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -25°C +60°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 181 x 76 x 167 mm, Baterie 12V 18.5Ah F3, TED Electric TED002778
Evaluat la 0 din 5
In stoc
173,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.12V.BK1.18.2.0001
Furtun pentru refulare, 25mm, 25 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
175,00 lei/buc TVA Inclus
SKU:
111252025050
Stabilizator tensiune 600W 230V cu 2 iesiri Schuko si sinusoidala pura + ecran LCD cu valorile tensiunii, TED Electric TED000040
Evaluat la 0 din 5
In stoc
175,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0112900
Plasa umbrire, 2 x 25 m, verde, 80 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
176,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240751
Plasa umbrire, 2 x 50 m, verde, 40 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
180,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240669
Scara, metalica, 7+1 trepte, 243 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
180,00 lei TVA Inclus
SKU:
117849
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 2.43 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,76m |
Maner frontal Husqvarna 365, 371, 372
Evaluat la 0 din 5
In stoc
182,00 lei TVA Inclus
SKU:
503626771
Sina de Ghidaj 38 cm (15″) .325″ 1.3 mm AdvanceCut HD
Evaluat la 0 din 5
In stoc
182,00 lei TVA Inclus
SKU:
102062
Cablu bifilar panglica transparent (tip siliconic) pentru boxe 2 x 1,5 KAB0358
Evaluat la 0 din 5
In stoc
182,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115562
Plasa umbrire, 3 x 3 m, crem, 4 inele, 180 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
183,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
241307
Cablu alarma 6 x 0.22 fir masa CU, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
187,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115371
Panou fier forjat, sectiune 12 x 6 mm, amprentat, H 900 mm, L 900 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
192,20 lei TVA Inclus
SKU:
117935
Furtun exhaustare, 305 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
194,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304350011-1
Stabilizator tensiune 300W 230V cu 2 iesiri Schuko si sinusoidala pura + ecran LCD si cleme prindere in perete, TED Electric TED002174
Evaluat la 0 din 5
In stoc
198,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0113402