Afișez 529 - 552 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Cablu coaxial RG6 CCS CCA, rola 100m, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
137,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115381
Prelungitor exterior 20 metri, 3 x 1.5mm portocaliu, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
138,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN001287
Cablu alarma 4 x 0.22 fir masa CU, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
140,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115369
Scara, metalica, 5+1 trepte, 120kg/193 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
140,30 lei TVA Inclus
SKU:
117847
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1.90 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,33m |
Scara metalica, 5+1 trepte, 120kg/193 cm tuarek
Evaluat la 0 din 5
In stoc
140,30 lei TVA Inclus
SKU:
119780
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1.90 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,33m |
Tambur cu fir universal, New Design, D.130, Stiga
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,00 lei TVA Inclus
SKU:
1911-9229-01
Plasa umbrire, 1.5 x 25 m, verde, 80 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,10 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240850
Lant drujba, 50 cm (20″) 3/8, 1.6 mm, 75LPX072E, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,30 lei TVA Inclus
SKU:
111792
Trimmer electric, pentru gazon, 250 W, GT2501 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,30 lei TVA Inclus
SKU:
113231
Furtun exhaustare, 305 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,50 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304350011
Acumulator 12V High Rate, Dimensiuni 151 x 98 x 95 mm, Baterie 12V 14.5Ah F2, TED Electric TED002792
Evaluat la 0 din 5
In stoc
142,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.12V.BK1.1.2.0001
Furtun exhaustare, 315 mm, PU400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
145,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100306350010-1
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Acumulator 12V Sisteme Alarma, Dimensiuni 181 x 76 x 167 mm, Baterie 12V 17Ah F3, TED Electric GBS
Evaluat la 0 din 5
In stoc
150,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058604
Conductor 1.5mm, monofilar albastru FY
Evaluat la 0 din 5
In stoc
154,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115513
Cablu coaxial RG6 CU Tresa CCA, rola 100m, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
156,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115377
Scara din otel, 3 trepte, 150 kg, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
157,60 leibuc TVA Inclus
SKU:
118135
Plasa umbrire, 1.7 x 25 m, verde, 80 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
158,40 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240874
Trimmer electric pentru gazon, 300 W, GC-ET 3023, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
161,70 lei TVA Inclus
SKU:
117117
Stabilizator tensiune 300W 230V cu 2 iesiri Schuko si sinusoidala pura + ecran LCD cu valorile tensiunii, TED Electric TED000194
Evaluat la 0 din 5
In stoc
162,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0112901