Afișez 505 - 528 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Tambur cu fir, negru, 1911-9229-01, Stiga
Evaluat la 0 din 5
In stoc
116,90 lei TVA Inclus
SKU:
104576
Lant drujba, 45 cm, 325″, 1.5 mm, 21LPX072E, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
119,00 lei TVA Inclus
SKU:
112719
Prelungitor cu protectie 6 prize, 3 x 1.5mm 10 metri, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
120,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059021
Sina de ghidaj, 40 cm (16″), .3/8″, 1.6 mm, AdvanceCut (Stihl MS 271,280i,291,260,261)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
112282
Lant drujba, 40 cm (16″), 3/8 1.6 mm, 75LPX060E, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
116251
Kit ascutire, 3/8″ – pila 5.5 mm, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
116692
Prelată cu inele, 120 gr/mp, verde, 5 x 6 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
103506
Lama pentru taiat iarba, 255 mm, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
103688
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 98 x 95 mm, Baterie 12V 12.5Ah F2, TED Electric TED002754
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.12V.BK1.12.0001
Furtun exhaustare, 180 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
124,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100306180010
Furtun pentru absorbtie, D 125 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
124,00 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
1070273333
Scara, metalica, 4+1 trepte, 125kg/160 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
124,10 lei TVA Inclus
SKU:
117846
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1,10m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
Furtun exhaustare, 254 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304254010
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
127,10 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Panou fier forjat ”buchet”, cu elemente turnate, H 480 mm, L 400 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
128,10 lei TVA Inclus
SKU:
101464
Manicot, roti metalice, 750-100 (5 gauri)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
SACMC/00096
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Trimmer electric pentru gazon, 250 W, GC-ET 2522, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
131,20 lei TVA Inclus
SKU:
96533
Acumulator 12V Vehicule Electrice, Dimensiuni 151 x 98 x 95 mm, Baterie 12V 15Ah M5, TED Electric TED003775
Evaluat la 0 din 5
In stoc
132,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0114432
Plasa umbrire, 1.5 x 50 m, verde, 40 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
132,40 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240782