Afișez 49 - 72 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Dop pentru tub picurare, cu fluture, D 16 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
0,70 lei TVA Inclus
SKU:
488689
Furtun exhaustare, 125 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,40 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
109977
Furtun exhaustare, 125 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
80,30 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106917
Furtun exhaustare, 150 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
73,50 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304152010
Plasa sarma sudata, zincata, 1 x 10m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
117466
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 50 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Scara, metalica, 6+1 trepte, 150kg/216 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
169,00 lei TVA Inclus
SKU:
117848
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 2.16 m |
| Greutate maxima suportata | 150 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,55m |
Furtun pentru absorbtie, D 100 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
107027
Plasa gard zincata sudata, 1.2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
97,50 lei TVA Inclus
SKU:
78219
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Fierastrau pomicol, pliabil, XS-9024B, 270 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,50 lei TVA Inclus
SKU:
103154
Furtun exhaustare, 76 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
43,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112755
Tambur cu fir universal, New Design, D.130, Stiga
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,00 lei TVA Inclus
SKU:
1911-9229-01
Scara, metalica, 7+1 trepte, 243 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
180,00 lei TVA Inclus
SKU:
117849
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 2.43 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,76m |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Furtun exhaustare, 51 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
38,50 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304051018
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,50 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112052040030
Furtun gradina, 25 mm, verde, standard
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,70 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
100362
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
53,70 lei TVA Inclus
SKU:
119540
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Stalp gard, 48/ 2500/ 1.50 mm, antracit, Zn+PVC, RAL7016, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
119093
| Greutate | 3,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2,5 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |