Afișez 25 - 48 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Furtun exhaustare, 63 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106384
Furtun exhaustare, 82 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
43,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100309080010
Furtun pentru absorbtie, D 75 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
41,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
8340
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Furtun exhaustare, 102 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
63,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106918
Capac pentru teava rectangulara, 50 x 50 mm, negru, PVC
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1,70 lei TVA Inclus
SKU:
99979
Capac stalp gard, 100 x 100 mm, negru, PVC
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,50 lei TVA Inclus
SKU:
102097
Furtun exhaustare, 120 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112749
Furtun pentru gaz GPL, flexibil, 8 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
4,54 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110839008050
Furtun exhaustare, 120 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
61,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112767
Plasa sarma zincata, 1 m-7.6X7.6X1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
26,40 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95285
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 7.6 x 7.6 |
Furtun pentru absorbtie, D 32 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2084
Element fier forjat, tip C, cu frunze, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 75 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,20 lei TVA Inclus
SKU:
99916
Furtun exhaustare, 110 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110488
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92435
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-1.6×1.6×0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,70 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92600
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1.6 x 1.6 mm |
Picurator reglabil, „Ardas”, pentru tub picurare, 0.70 l/h
Evaluat la 0 din 5
In stoc
0,75 lei TVA Inclus
SKU:
485169
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
42,90 lei TVA Inclus
SKU:
119436
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Stalp gard, 48/ 2200/ 1.50 mm, antracit, Zn, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
49,80 lei TVA Inclus
SKU:
119089
| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 220 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2,2 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | antracit |
Furtun exhaustare, 90 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,80 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112291
Stalp gard, 48 / 2000 / 1.50 mm, zincat, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,70 lei TVA Inclus
SKU:
119091
| Greutate | 3,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | antracit |
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |