Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
47,50 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
59,40 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
42,90 lei TVA Inclus
Disponibil în magazinele din Bârlad sau poate fi livrat în județul Vaslui
744 în stoc
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
119436
Categorii: Panouri gard zincate, Garduri si Accesorii, Panouri gard
Descriere
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Panourile de gard bordurate sunt folosite la imprejmuirea obiectivelor civile, cat si a celor industriale.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1200 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,95 lei TVA Inclus
SKU:
93061
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 1 m, 13 x 13 x 1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
85760
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 0,5 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 1m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
17,20 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92616
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5×2.5×0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92601
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 2.5 x 2.5 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
110,80 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
127,10 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.