Afișez toate cele 21 de rezultate
Sorteaza dupa
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
34,40 lei TVA Inclus
SKU:
119646
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 120 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
47,50 lei TVA Inclus
SKU:
119539
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 120 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
42,90 lei TVA Inclus
SKU:
119436
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
59,40 lei TVA Inclus
SKU:
119649
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,20 lei TVA Inclus
SKU:
119650
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4.2 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
53,70 lei TVA Inclus
SKU:
119540
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
74,30 lei TVA Inclus
SKU:
119441
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
48,70 lei TVA Inclus
SKU:
119438
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,40 lei TVA Inclus
SKU:
119524
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
76,20 lei TVA Inclus
SKU:
119717
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4.2 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
60,80 lei TVA Inclus
SKU:
119512
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
84,20 lei TVA Inclus
SKU:
119647
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 2000 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
71,50 lei TVA Inclus
SKU:
119541
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 260 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 2000 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Panou gard bordurat zincat, 2000 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
99,00 lei TVA Inclus
SKU:
119442
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 250 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 2000 mm |
| Grosime | 4 mm |
Plasa gard zincata sudata, 1.2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
97,50 lei TVA Inclus
SKU:
78219
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
110,80 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
127,10 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |