Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
34,40 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
42,90 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
47,50 lei TVA Inclus
Disponibil în magazinele din Bârlad sau poate fi livrat în județul Vaslui
158 în stoc
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 120 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 4 mm |
Trimite un mesaj
14
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
119539
Categorii: Panouri gard zincate, Garduri si Accesorii, Panouri gard
Descriere
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Panourile de gard bordurate sunt folosite la imprejmuirea obiectivelor civile, cat si a celor industriale.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 1500 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,10 lei TVA Inclus
SKU:
89268
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,5m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,60 lei TVA Inclus
SKU:
95620
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 0.5m-13x13x1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
8,60 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95441
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92435
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma sudata, zincata, 1 x 10m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
117466
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 50 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.