Afișez toate cele 7 rezultate
Sorteaza dupa
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
47,50 lei TVA Inclus
SKU:
119539
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 120 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
59,40 lei TVA Inclus
SKU:
119649
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
74,30 lei TVA Inclus
SKU:
119441
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,40 lei TVA Inclus
SKU:
119524
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
84,20 lei TVA Inclus
SKU:
119647
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 2000 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
79,20 lei TVA Inclus
SKU:
119718
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 200 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 2000 mm |
| Grosime | 4 mm |
Panou gard bordurat zincat, 2000 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
99,00 lei TVA Inclus
SKU:
119442
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 250 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 2000 mm |
| Grosime | 4 mm |