Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4.2 mm, Silvesrom
76,20 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 4 mm, Silvesrom
84,20 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
60,80 lei TVA Inclus
Disponibil în magazinele din Bârlad sau poate fi livrat în județul Vaslui
222 în stoc
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Trimite un mesaj
15
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
119512
Categorii: Panouri gard zincate, Garduri si Accesorii, Panouri gard
Descriere
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Panourile de gard bordurate sunt folosite la imprejmuirea obiectivelor civile, cat si a celor industriale.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom” Anulează răspunsul
Produse similare
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,30 lei TVA Inclus
SKU:
99211
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Plasa sarma zincata, 1 m-7.6X7.6X1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
26,40 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95285
| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 7.6 x 7.6 |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.