Afișez 73 - 96 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Furtun Vidanja,127mm , Superelastico
Evaluat la 0 din 5
In stoc
171,00 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100394127000
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 15 cm |
| Diametru (mm) | 127 |
| Grosime perete (mm) | 7.8 |
| Greutate (g/m) | 3600 |
| Presiune spargere (bar) | 9 |
| Vacuum (m/H2O) | 9 |
| Culoare | Albastru opac cu spira neagra |
| Material | Furtun din PVC moale cu spirală rigidă din PVC |
| Curbura | De 3.25 ori diametru interior |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -25°C +60°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun pentru refulare, 38 mm, 25m Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
219,00 lei/buc TVA Inclus
SKU:
111252038050
Element fier forjat, acolada, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 100 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
SKU:
99912
Scara, metalica, 4+1 trepte, 125kg/160 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
124,10 lei TVA Inclus
SKU:
117846
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1,10m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
Furtun exhaustare, 160 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
91,93 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100306160010
Ulei motor, 4 timpi, SAE 30, 0.6 litri, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
39,70 lei TVA Inclus
SKU:
111080
Scara, metalica, 5+1 trepte, 120kg/193 cm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
140,30 lei TVA Inclus
SKU:
117847
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1.90 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,33m |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-5 X 5 X 0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,30 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92602
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 5 x 5 |
Furtun exhaustare, 150 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
86,40 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112796
Scara metalica, 5+1 trepte, 120kg/193 cm tuarek
Evaluat la 0 din 5
In stoc
140,30 lei TVA Inclus
SKU:
119780
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 1.90 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 1,33m |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 0.5m-13x13x1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
8,60 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95441
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Furtun exhaustare, 130 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
80,30 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
109020
Mufa egala, pentru tub picurare, cu inel, D 16 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1,40 lei TVA Inclus
SKU:
467851
Plasa anti-pasari, 15 x 15 mm, 4 x 6 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,50 lei/ buc TVA Inclus
SKU:
241291
Tambur cu fir universal, New Design, D.109, Stiga
Evaluat la 0 din 5
In stoc
89,00 lei TVA Inclus
SKU:
1911-9228-01
Scara, metalica, 8+1 trepte, 262 cm,120 kg tuarek
Evaluat la 0 din 5
In stoc
229,00 lei TVA Inclus
SKU:
119143
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 15 × 150 cm |
| Material | metal |
| Inaltime | 2.68 m |
| Greutate maxima suportata | 125 kg |
| Inaltime pana la platforma | 2,00m |