Afișez 745 - 768 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Motocoasa ,2 timpi, HY-BC252 GT,Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.139,00 lei TVA Inclus
SKU:
HY-BC252 GT
Kit de instalare robot tuns gazon, mediu, Automower, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.168,30 lei TVA Inclus
SKU:
114157
Motounealta, 333R Mark II, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.219,20 lei TVA Inclus
SKU:
113687
| Greutate | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 67 × 47 cm |
| Brand | Husqvarna |
| Putere | 1 kW |
| Cilindree | 32.6 cm³ |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 7800 rpm |
| Turaţie maximă | 7500 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4880 rpm |
| Cuplul maxim | 1.3 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 6000 rpm |
| Volumul rezervorului de combustibil | 1.1 l |
| Consum de carburant | 520 g/kWh |
| Capătul tijei filetat | M10x1.25 Lefthanded |
| Bujie | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.6 mm |
| Emisii gaze de eșapament (CO2 UE V) | 1001.44 g/kWh |
UPS 2500VA/1800W runtime extins LiFePO4 utilizeaza doi acumulatori (neinclusi) TED Electric – TED006813
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.220,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0116743
Cablu incendiu 1x2x0.8, JE – H (ST) H, rola 500m, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.226,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115393
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah 330 x 171 x 215 mm BMS, Bluetooth M8 TED Electric – TED007407
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.226,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0117166
Furtun pentru udat, 25 mm, din PVC, 50 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.265,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801025050
Acumulator 12V GEL Deep Cycle Solar, Dimensiuni 483 x 170 x 240 mm, Baterie 12V 153Ah M8, TED Electric TED003515
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.292,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058606
Cablu FTP cat.5e CU 0.5 Sufa PE, rola 500m, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.298,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115388
Cablu FTP Cat. 5e CU 2 fire alimentare CU 0.75mm, rola 305m, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.334,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115384
Stabilizator tensiune monofazat 6KW 6000W cu ServoMotor si 2 iesiri Schuko + ecran LCD cu valorile tensiunii, TED Electric TED000033
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.449,00 lei TVA Inclus
SKU:
DZ083384
Stabilizator retea maxim 10KVA-SVC cu servomotor monofazat TSM NEW Design TED007476
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.477,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0117041
Motoferastrau, 135 Mark II, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.499,00 lei TVA Inclus
SKU:
113229
Masa de tuns gazon, MR 700, O’Mac
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
1.640,00 lei TVA Inclus
SKU:
907420100
Motocoasa, MBC43D, Mitsubishi
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.670,00 lei TVA Inclus
SKU:
UMS17P19B2TMH/0016
Acumulator 12V GEL Deep Cycle Solar, Dimensiuni 525 x 243 x 220 mm, Baterie 12V 205Ah M8, TED Electric TED003522
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.705,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058593
Generator de curent, benzina, 2100 W, TC-PG 25/1/E5, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.727,60 lei TVA Inclus
SKU:
117194
Masina de tuns iarba, cu motor in 4 timpi pe benzina, LM 4601GT, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
SKU:
114168
Cositoare rotativa, CR 70, O’Mac
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
1.800,00 lei TVA Inclus
SKU:
UACMC/00168