Afișez 145 - 168 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Furtun PVC, 40 mm, SEMA, pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,50 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112052040030
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,60 lei TVA Inclus
SKU:
95620
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 12 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110804012050
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,10 lei TVA Inclus
SKU:
89605
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Element fier forjat, tip C, cu cerc si frunze, 12 X 5 mm, H 75 mm, L 550 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
SKU:
99933
Mufa rapida pentru teava PEHD, 20 x 1/2″, FI, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,50 lei TVA Inclus
SKU:
77871
Plasa sarma zincata, 1 m-1.6×1.6×0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,70 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92600
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1.6 x 1.6 mm |
Cupla schuko cauciucata neagra IP44 SPN3106(1/25)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN087784
Adaptor stecher Italia /UK mama – romania tata
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0060236
Spliter CATV 4 cai quality 5 – 2450 MHz TED477500
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,00 lei TVA Inclus
SKU:
DZ058045
Cablu USB imprimanta USB B 1,5 ml. VR-Alxm / TED500628
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN081141
Panza fierastrau vertical, pentru lemn, set 5 bucati, T101B
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,50 lei TVA Inclus
SKU:
091230
Furtun pentru absorbtie, D 32 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2084