Afișez 169 - 192 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Fir trimmer, 2.40 mm x 10 m, XXX Challenge Twist, O-Mac
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei TVA Inclus
SKU:
5580-02699
Furtun pentru refulare, 63 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252063050
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92435
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Adaptor stecher anglia tata – romania mama cu siguranta 1363
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei TVA Inclus
SKU:
DZ087042
Video Balun pasiv BNC cu fir HD set de 2 bucati TED300518 / TED716451
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0060640
Fir trimmer / motocoasa, 2.0 mm, Super Cut Line, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,10 lei TVA Inclus
SKU:
107359
Panza fierastrau vertical, pentru metal, set 5 bucati, T118B
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,12 lei TVA Inclus
SKU:
091261
Ulei amestec, LS+ (2-Timpi), 0.1 L, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,20 lei TVA Inclus
SKU:
113088
Furtun gradina, 25 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,40 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
110433025025
Teu PEHD, filet interior, D 40 mm x 11/4″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,00 lei TVA Inclus
SKU:
1274
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 11/4 |
Triplustecher (3 posturi) stea SPN2305
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN088659
Triplustecher (2 posturi) schuko SPN2351 (1/10)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059635
Prelungitor cu protectie 3 prize, 3 x 1mm 1.5 metri, 3500W 16A, Arcas
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN000878
Teu PEHD, filet exterior, D 40 mm x 11/4″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei TVA Inclus
SKU:
1285
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 11/4 |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |