Afișez 193 - 216 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Furtun refulare, 75 mm, Flat Textil
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,67 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111301076020
Prelungitor interior 5 metri, 2 x 0.75mm ALB, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058744
Mufa rapida pentru teava PEHD, 25 x 3/4″, FI, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 lei TVA Inclus
SKU:
13761
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |
Plasa sarma zincata, 1 m-5 X 5 X 0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,30 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92602
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 5 x 5 |
Furtun pentru refulare, 75 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,40 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252075050
Fierastrau pomicol, maner lemn, 6T, 300 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,50 lei TVA Inclus
SKU:
251085
Plasa sarma sudata, plastifiata, 1 m, 13 x 13 x 1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
85760
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 0,5 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |
Triplustecher (2 posturi) schuko Insta SPN2361
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN088611
Prelungitor 3 prize, 3 x 1mm 1.5 metri ALB, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN001323
Cablu HDMI digital la HDMI digital mufe aurite 3 ml. TED284826
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN088109
Plasa anti-pasari, 15 x 15 mm, 4 x 6 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,50 lei/ buc TVA Inclus
SKU:
241291
Coada lemn pentru grebla, dinti rasuciti, CH (S)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,70 lei TVA Inclus
SKU:
482021