Afișez 241 - 264 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Mufa rapida pentru teava PEHD, 32 x 1/1″, FI, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,70 lei TVA Inclus
SKU:
82250
Plasa sarma sudata, zincata, 1 x 10m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,80 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
117466
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 50 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Fir trimmer, 3.30 mm x 15 m, Duoline Round, O-Mac
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,00 lei TVA Inclus
SKU:
5580-02706
Element fier forjat, arcada omega, 30 X 4 mm, H 210 – 220 mm, L 1000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,00 lei TVA Inclus
SKU:
99957
Priza simpla PT schuko antigron cu capac MOD IP55 SPN1301
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0057515
Set accesorii furtun, 5 bucati, GSSM5, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,20 lei TVA Inclus
SKU:
109756
Furtun PU, 32 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,20 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
117059
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 32 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.21 |
| Curbura (mm) | 32 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Lopata rotunda, 1.5 x 310 x 240 mm, S503
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,50 lei TVA Inclus
SKU:
250651
Lopata rotunda, cu varf, 285 x 295 mm, S513
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,50 lei TVA Inclus
SKU:
253669
Fierastrau pomicol, pliabil, XS-9024B, 270 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,50 lei TVA Inclus
SKU:
103154
Foarfeca pentru vie, maner de protectie, 200 mm, 8010
Evaluat la 0 din 5
In stoc
20,50 lei TVA Inclus
SKU:
253904