Afișez 265 - 288 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Acumulator 4V Stationar VRLA, Dimensiuni 47 x 47 x 100 mm, Baterie 4V 4.6Ah F1, TED Electric TED002853
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059218
Acumulator 6V Stationar VRLA, Dimensiuni 97 x 24 x 52 mm, Baterie 6V 1.4Ah F1, TED Electric TED002839
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.GS.6V.BK1.1.4.0001
Prelungitor 3 prize cu intrerupator, 3 x 1mm 1.5 metri ALB, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN000803
Comutator PT antigron cu protectie cauciuc MOD IP55 SPN1304
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058338
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106613
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Lopata plastic, zapada, 430 x 410 mm, maner plastic (PL)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
22,00 lei TVA Inclus
SKU:
461927
Furtun alimentar, pentru vin, STD
Evaluat la 0 din 5
In stoc
22,89 lei – 163,93 leiInterval de prețuri: 22,89 lei până la 163,93 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Furtun pentru refulare, 100 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
22,90 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252100050
Triplustecher schuko butoias 16A SPN2304
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0113462
Prelungitor 5 prize, 3 x 1.5mm 1.5 metri NEGRU, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0113208
Spliter CATV 6 cai quality 5 – 2450 MHz TED571551
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,00 lei TVA Inclus
SKU:
DZ000643
Furtun aer comprimat, 40 bar, din PVC, 19 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,25 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110804019050
Foarfeca pentru vie, maner de protectie, 200 mm, 8015
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,50 lei TVA Inclus
SKU:
254239
Furtun PU, 40 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,50 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100318040020
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 40 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.26 |
| Curbura (mm) | 40 |
| Vacuum (bar) | 0.5 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun refulare, 100 mm, Flat Textil
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,57 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111301102020
Cablu jack 3,5 tata x jack 3,5 tata 1,5-1,8 ml. KPO3424A-1.8 / KM1227/ Vr-Alxm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
24,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN000443