Trimmer electric pentru gazon, 450 W, GC-ET 4530, Einhell
232,80 lei TVA Inclus
Motoferastrau, 130, Husqvarna
1.309,00 lei TVA Inclus
Motocoasa, 3 CP, 65 CC, 2 timpi, 1.2 l, VMC004, Heinner
15,30 lei TVA Inclus
La acest produs beneficiezi de transport fix de 16 lei.
Stoc epuizat
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 25 × 25 cm |
| Brand | Heinner |
| Capacitate cilindrica | 65 cm³ |
| Putere | 3 CP |
| Capacitate rezervor | 1200 ml |
Trimite un mesaj
11
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
107729
Categorie: Motocoasa de umar
Descriere
Motocoasa, 3 CP, 65 CC, 2 timpi, 1.2 l, VMC004, Heinner
Motocoasele marca HEINNER sunt alegerea perfecta pentru ingrijirea gospodariei, fiind realizate din materiale de cea mai buna calitate.
Motorul puternic, hamul cu protectie si accesoriile incluse in pachet, fac munca mult mai usoara.
HEINNER TOOLS – Valorile dupa care ne ghidam pentru dumneavoastra sunt: Confort maxim cu efort minim! Heinner reprezinta combinatia perfecta dintre confort, utilitate, ergonomie si functionalitate, pentru a va oferi tot ceea ce aveti nevoie intr-un singur loc!
Descriere comerciala
Motocoasa
Motor: 2 timpi – EURO V
Capacitate cilindrică: 65cc
Rutere: 2.3kw/3CP
Capacitate rezervor comustibil: 1200ml
Raport amestec ulei/combustibil: 1:25
Accesorii: fir nylon, lamă metalică cu 3 dinți, disc metalic 40 dinti, recipient amestec, ham cu protectie
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Motocoasa, 3 CP, 65 CC, 2 timpi, 1.2 l, VMC004, Heinner” Anulează răspunsul
Despre Heinner
Heinner vă oferă o gamă completă de electrocasnice, care vine in intampinarea nevoilor cotidiene din orice casa, sincronizand cerintele tehnologice cu confortul clienților.
Produse similare
Motocoasa ,2 timpi, HY-BC252 GT,Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.139,00 lei TVA Inclus
SKU:
HY-BC252 GT
Motocoasa, MBC43D, Mitsubishi
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.670,00 lei TVA Inclus
SKU:
UMS17P19B2TMH/0016
Motounealta, 325R, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
2.439,30 lei TVA Inclus
SKU:
114637
| Greutate | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 70 × 50 cm |
| Brand | Husqvarna |
| Cilindree | 27.6 cm³ |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 7200 rpm |
| Turaţie maximă | 8000 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4200 rpm |
| Volumul rezervorului de combustibil | 0.27 l |
| Consum de carburant | 495 g/kWh |
| Bujie | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.5 mm |
| Emisii gaze de eșapament (CO2 UE V) | 1580 g/kWh |
| Dimensiuni | 178.5 x 68.5 x 48.6 cm |
| Lungimea tubului | 1483 mm |
| Diametrul tubului | 24 mm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 5.5 kg |
| Putere motor | 1,2CP |
| Tip alimentare | benzina |
Motounealta, 333R Mark II, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.219,20 lei TVA Inclus
SKU:
113687
| Greutate | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 67 × 47 cm |
| Brand | Husqvarna |
| Putere | 1 kW |
| Cilindree | 32.6 cm³ |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 7800 rpm |
| Turaţie maximă | 7500 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4880 rpm |
| Cuplul maxim | 1.3 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 6000 rpm |
| Volumul rezervorului de combustibil | 1.1 l |
| Consum de carburant | 520 g/kWh |
| Capătul tijei filetat | M10x1.25 Lefthanded |
| Bujie | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.6 mm |
| Emisii gaze de eșapament (CO2 UE V) | 1001.44 g/kWh |
Trimmer electric, pentru gazon, 650 W, GT2901 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
324,40 lei TVA Inclus
SKU:
113232
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 80 cm |
| Brand | Hyundai |
| Alimentare | cu fir |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Frecventa nominala (Hz) | 50 |
| Putere | 650 W |
| Diametru de taiere | 290 mm |
| Diametru fir | 1.5 mm |
| Lungime fir | 2 x 4 m |
| Turatie | 11000 rpm |
| Sistem de avansare fir | automat |
| Greutate | 2.5 kg |
| Sistem de taiere | 2 sisteme de fire |
| Reglajul inaltimii | 0-20 cm |
Trimmer electric, pentru gazon, 250 W, GT2501 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,30 lei TVA Inclus
SKU:
113231

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.