Scara, metalica, 7+1 trepte, 243 cm
180,00 lei TVA Inclus
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
55,90 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm
15,30 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 8,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Trimite un mesaj
11
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
116832
Categorie: Garduri si Accesorii
Descriere
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm
Panourile de gard bordurate sunt folosite la imprejmuirea obiectivelor civile, cat si a celor industriale.
Panourile de gard bordurate se comercializeaza in varianta zincata sau zincate si vopsite in culoarea verde, in camp electrostatic, sub diverse dimensiuni.
Sistemul de gard complet se compune din panouri bordurate, stalpi pentru gard din teava zincata, capac din PVC pentru stalp gard, surub cap T pentru fixarea panourilor bordurate si piulita speciala conica cu autoblocare pentru fixarea panourilor bordurate.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,30 lei TVA Inclus
SKU:
99211
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1200 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,95 lei TVA Inclus
SKU:
93061
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Plasa sarma sudata, zincata, 1 m-13x13x0.9 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92435
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
147,40 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1.6 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa rabitz, zincata, 30 mm x 0,8 mm, 1 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,20 leiKg TVA Inclus
SKU:
90583
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 5 × 5 cm |
| Diametru sarma | 1 mm |
| Latime | 1 m |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.