Pompa submersibila, 850 W, 230 l/min, 6 kg, HY-EPPT850, Hyundai
533,80 lei TVA Inclus
Trimmer electric pentru gazon, 300 W, GC-ET 3023, Einhell
161,70 lei TVA Inclus
Pompa submersibila, 900 W, 260 l/min, 6 kg, HY-EPPC900, Hyundai
15,30 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 20 × 20 cm |
| Brand | Hyundai |
| Utilizare | apa curata |
| Cu flotor de siguranta | da |
| Cu tocator | nu |
| Inaltime max. de pompare | 9 m |
| Putere | 900 W |
| Debit | 15600l/h |
| Adancime de submersie | 5 m |
Trimite un mesaj
19
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
110523
Categorii: Pompe submersibile, Hidrofoare si motopompe
Descriere
Pompa submersibila, 900 W, 260 l/min, 6 kg, HY-EPPC900, Hyundai
Pompa submersibila Hyundai HY-EPPC900 este o solutie viabila pentru evacuarea apei curate sau usor murdare din piscine si rezervoare.
Avantaje:
- carcasa din plastic rezistent
- maner ergonomic si solid
- usurinta in transport
- mecanism de oprire
- protectie termica
- cablu de alimentare lung
- mufa de iesire cu mai multe diametre
- usor de utilizat
Specificatii tehnice:
- Diametru maxim particule admise: 5 mm
- Clasa de utilizare: profesionala
- Inaltime de refulare: 9 m
- Debit maxim: 260 l/min
- Adancimea maxima de imersie: 5 m
- Material: plastic
- Tensiune: 230 V
- Putere nominala: 900 W
- Domeniu de folosire: apa curata
- Diametru de refulare 1, 1.1/4, 1.1/2 inchi
- Lungime cablu de alimentare: 10 m
- Greutate: 6 kg
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Pompa submersibila, 900 W, 260 l/min, 6 kg, HY-EPPC900, Hyundai” Anulează răspunsul
Produse similare
Hidrofor, BAR-JET, 100/24, 1100W, fonta, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
752,00 lei TVA Inclus
SKU:
90446
Hidrofor, BAR-JET, 100/50L, 1100 W, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
935,50 lei TVA Inclus
SKU:
99645
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
263,40 lei TVA Inclus
SKU:
87995
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, 8.5 m, 750 W, QV750
Evaluat la 0 din 5
In stoc
610,00 lei TVA Inclus
SKU:
110949
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
334,50 lei TVA Inclus
SKU:
87996
Pompa submersibila, de adancime, 750W, SKM100, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
659,90 lei TVA Inclus
SKU:
88195

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.