Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
47,50 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
59,40 lei TVA Inclus
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
42,90 lei TVA Inclus
Disponibil în magazinele din Bârlad sau poate fi livrat în județul Vaslui
694 în stoc
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Trimite un mesaj
13
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
119436
Categorii: Panouri gard zincate, Garduri si Accesorii, Panouri gard
Descriere
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Panourile de gard bordurate sunt folosite la imprejmuirea obiectivelor civile, cat si a celor industriale.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei TVA Inclus
SKU:
93820
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,10 lei TVA Inclus
SKU:
89605
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1200 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,95 lei TVA Inclus
SKU:
93061
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-0.8 X 0.8 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
92598
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 0.8 x 0.8 |
Plasa sarma zincata, 1 m-5 X 5 X 0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,30 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92602
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 5 x 5 |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.5 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
109,00 lei TVA Inclus
SKU:
88297
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 150 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.5 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.