Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 120 mm, L 70 mm
2,90 lei Prețul inițial a fost: 2,90 lei.1,71 leiPrețul curent este: 1,71 lei. TVA Inclus
Element fier forjat, acolada, 12 X 6 mm, H 300 mm, L 100 mm
7,50 lei Prețul inițial a fost: 7,50 lei.5,31 leiPrețul curent este: 5,31 lei. TVA Inclus
Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 100 mm, L 65 mm
15,30 lei Prețul inițial a fost: 15,30 lei.1,53 leiPrețul curent este: 1,53 lei. TVA Inclus
Stoc epuizat
| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 4 × 3 cm |
| Inaltime | 100 mm |
| Latime | 65 mm |
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
Descriere
Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 100 mm, L 65 mm
| Inaltime (mm) | 100 |
| Latime (mm) | 65 |
| Profil | Amprentat |
| Sectiune (mm) | 12×5 |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Element fier forjat, tip C, 12 X 6 mm, H 100 mm, L 65 mm” Anulează răspunsul
Produse similare
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,10 lei TVA Inclus
SKU:
89605
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,30 lei TVA Inclus
SKU:
99211
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 0.5m-13x13x1 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
8,60 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
95441
| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 13 x 13 mm |
Plasa sarma sudata, plastifiata, 1m-16x16x1.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
17,20 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92616
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 16 x 16 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-1 X 1 X 0.2 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,20 lei/metru liniar TVA Inclus
SKU:
84628
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 1 x 1 mm |
Plasa sarma zincata, 1 m-2.5×2.5×0.56 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
32,50 leimetru liniar TVA Inclus
SKU:
92601
| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 1 cm |
| Dimensiune ochi (mm) | 2.5 x 2.5 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 1.7 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
125,00 lei TVA Inclus
SKU:
88300
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 1.7 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |
Plasa gard sudata zincata, 1,5 mm, 2 x 20 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
129,00 lei TVA Inclus
SKU:
88298
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 30 × 30 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 20 m |
| Inaltime | 2 m |
| Diametru sarma | 1,5 mm |
| Dimensiune ochi (mm) | 100 x 60 mm |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.