Afișez toate cele 6 rezultateSortat după evaluarea medie
Sorteaza dupa
Trimmer electric, pentru gazon, 650 W, GT2901 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
324,40 lei TVA Inclus
SKU:
113232
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 80 cm |
| Brand | Hyundai |
| Alimentare | cu fir |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Frecventa nominala (Hz) | 50 |
| Putere | 650 W |
| Diametru de taiere | 290 mm |
| Diametru fir | 1.5 mm |
| Lungime fir | 2 x 4 m |
| Turatie | 11000 rpm |
| Sistem de avansare fir | automat |
| Greutate | 2.5 kg |
| Sistem de taiere | 2 sisteme de fire |
| Reglajul inaltimii | 0-20 cm |
Trimmer electric, pentru gazon, 250 W, GT2501 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,30 lei TVA Inclus
SKU:
113231
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
263,40 lei TVA Inclus
SKU:
87995
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, de adancime, 750W, SKM100, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
659,90 lei TVA Inclus
SKU:
88195
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
334,50 lei TVA Inclus
SKU:
87996
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
253,20 lei TVA Inclus
SKU:
87994