Conector bandă picurare, D17 mm
2,50 lei TVA Inclus
Conector rapid, 3/4″, Beorol
4,60 lei TVA Inclus
Banda picurare, 6 mil, 1.5 L, pas 20 cm
15,30 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Stoc epuizat
Trimite un mesaj
20
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
91701
Categorii: Instalatii pentru irigatii, Irigare prin picurare
Descriere
Domeniu de utilizare: destinata udarii gradinilor prin metoda moderna de picurare controlata.
Realizata din polietilena prin extrudare, fara lipiri – confera siguranta si uniformitate in udare.
Grosime: 6MIL = 0.1524 mm.
Diametru: 17 mm.
Presiune: 0.5 – 1 bar.
Lungime: 200 m.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Banda picurare, 6 mil, 1.5 L, pas 20 cm” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun gradina, ø 1/2” (12.5 mm), galben, Beorol
Evaluat la 0 din 5
In stoc
4,00 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
109795
Furtun pentru alimentare cu acetilena, din PVC, presiune medie, flexibil, dublu strat, armat cu fibre poliester
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,90 lei/ML (metru liniar) TVA Inclus
SKU:
2070
Furtun pentru udat, 13 mm, din PVC, 25 m
Evaluat la 0 din 5
In stoc
218,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
110801013025
Furtun pentru absorbtie, D 100 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
107027
Furtun pentru absorbtie, D 38 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
16,80 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
7511
Furtun pentru absorbtie, D 50 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
25,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
437
Furtun pentru absorbtie, D 75 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
41,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
8340
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106613
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.