Conector bandă picurare, D17 mm
2,50 lei TVA Inclus
Conector rapid, 3/4″, Beorol
4,60 lei TVA Inclus
Banda picurare, 6 mil, 1.5 L, pas 20 cm
15,30 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
Stoc epuizat
Trimite un mesaj
14
persoane se uită acum la acest produs. Grăbește-te!
SKU:
91701
Categorii: Instalatii pentru irigatii, Irigare prin picurare
Descriere
Domeniu de utilizare: destinata udarii gradinilor prin metoda moderna de picurare controlata.
Realizata din polietilena prin extrudare, fara lipiri – confera siguranta si uniformitate in udare.
Grosime: 6MIL = 0.1524 mm.
Diametru: 17 mm.
Presiune: 0.5 – 1 bar.
Lungime: 200 m.
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Banda picurare, 6 mil, 1.5 L, pas 20 cm” Anulează răspunsul
Produse similare
Furtun pentru absorbtie, D 32 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
12,70 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
2084
Furtun gradina, 13 mm, galben, clasic
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3,70 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
98969
Furtun, cu cuple pentru transport aer comprimat, One Flat Air (kit format din 20 m + cuple montate)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
905,80 lei/buc TVA Inclus
SKU:
100187019021
Furtun PU, 35 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
21,40 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106613
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 35 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.23 |
| Curbura (mm) | 35 |
| Vacuum (bar) | 0.6 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun pentru refulare, 25mm, 25 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
175,00 lei/buc TVA Inclus
SKU:
111252025050
Cot egal pentru tub picurare, cu inel, D 16 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1,90 lei TVA Inclus
SKU:
467868
Mufa egala pentru banda picurare + garnitura, D 17 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
2,50 lei TVA Inclus
SKU:
488672

Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.