Afișez 385 - 408 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 178 x 34 x 60 mm, Baterie 12V 2.5Ah F1, TED Electric TED003096
Evaluat la 0 din 5
In stoc
54,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.12V.BK1.2.5.0001
Plasa umbrire, 1.5 x 10 m, verde, 80 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
54,60 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240683
Foarfeca pentru taiat pomi, maner din aluminiu, 62 cm, XS-8321B
Evaluat la 0 din 5
In stoc
54,60 lei TVA Inclus
SKU:
254444
Furtun exhaustare, 90 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,80 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112291
Furtun exhaustare, 76 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
113188
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, gri antracit, Zn + PVC, RAL7016, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118146
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 65 x 95 mm, Baterie 12V 7.02Ah, TED Electric
Evaluat la 0 din 5
In stoc
56,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0113404
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 90 x 70 x 98 mm, Baterie 12V 5.1Ah F2, TED Electric TED003157
Evaluat la 0 din 5
In stoc
56,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0061963
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 134 x 67 x 60 mm, Baterie 12V 3.5Ah F1, TED Electric TED003133
Evaluat la 0 din 5
In stoc
56,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.12V.BK1.3.4.0001
Panou fier forjat pentru balustrada, sectiune 12 x 12 mm, rasucit, H 900 mm, L 280 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
59,00 lei TVA Inclus
SKU:
99948
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
59,40 lei TVA Inclus
SKU:
119649
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4 mm |
Foarfeca pentru taiat pomi, maner de protectie, 750 mm, XS-8306
Evaluat la 0 din 5
In stoc
59,80 lei TVA Inclus
SKU:
254345
Prelungitor 10 metri cu 1 cupla schuko cauciucat portocaliu SPN2133
Evaluat la 0 din 5
In stoc
60,00 lei TVA Inclus
SKU:
GN084701
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
60,80 lei TVA Inclus
SKU:
119512
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Furtun exhaustare, 120 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
61,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
112767
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 90 x 70 x 98 mm, Baterie 12V 6.1Ah F2, TED Electric TED003171
Evaluat la 0 din 5
In stoc
61,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058601
Acumulator 12V Sisteme Alarma, Dimensiuni 151 x 65 x 95 mm, Baterie 12V 7.05Ah F1, TED Electric GBS
Evaluat la 0 din 5
In stoc
61,00 lei TVA Inclus
SKU:
BA088472
Plasa umbrire, 1.7 x 10 m, verde, 80 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
61,50 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240737
Furtun exhaustare, 102 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
63,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
106918