Afișez 409 - 432 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Acumulator 12V High Rate, Dimensiuni 90 x 70 x 98 mm, Baterie 12V 5.2Ah F2, TED Electric TED003287
Evaluat la 0 din 5
In stoc
64,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0057648
Prelungitor cu protectie 6 prize, 3 x 1.5mm 1.5 metri, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
64,00 lei TVA Inclus
SKU:
DZ086782
Lant drujba, 40 cm, (16″), 3/8, 1.3 mm, 91P056E, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
64,10 lei TVA Inclus
SKU:
113532
Fierastrau BCA, 34 dinti / 17 TCT, 700 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
65,00 lei TVA Inclus
SKU:
091216
Acumulator 6V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 50 x 95 mm, Baterie 6V 13Ah F1, TED Electric TED003010
Evaluat la 0 din 5
In stoc
65,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.TD.6V.BK1.13.0001
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 65 x 95 mm, Baterie 12V 7.1Ah F1, TED Electric TED003416
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,00 lei TVA Inclus
SKU:
BA086107
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 65 x 95 mm, Baterie 12V 7.1Ah F2, TED Electric TED003225
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0060539
Cablu HDMI digital la HDMI digital mufe aurite 15 ml. TED288428
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0057610
Furtun pentru absorbtie, D 100 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
107027
Furtun exhaustare, 110 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
110488
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, gri antracit, Zn + PVC, RAL7016, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118147
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Furtun exhaustare, 125 mm, PU 400C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,40 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
109977
Lant, 1.3 mm, Semi chisel, 3/8” mini, X-CUT, S93G, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,00 lei TVA Inclus
SKU:
102701
Foarfeca gard viu, 300 mm, maner protectie, XS-8026
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,10 lei TVA Inclus
SKU:
106411
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2000 x 4.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,20 lei TVA Inclus
SKU:
119650
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 4.2 mm |
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,40 lei TVA Inclus
SKU:
119524
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 4 mm |
Topor forjat, coada fibra, protectie, 1250 g
Evaluat la 0 din 5
In stoc
69,50 lei TVA Inclus
SKU:
010736
Panou gard bordurat verde, 1700 x 2000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
82544
Stalp gard, 2000/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
118151
| Greutate | 3,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 2 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Stalp gard, 2000/ 60 x 40/ 1.25 mm, gri antracit, Zn + PVC, RAL7016, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
118152
| Greutate | 3,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 2 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Stalp gard, 48/ 2500/ 1.50 mm, antracit, Zn+PVC, RAL7016, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
119093
| Greutate | 3,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 250 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2,5 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 65 x 95 mm, Baterie 12V 7.3Ah F2, TED Electric TED003249
Evaluat la 0 din 5
In stoc
71,00 lei TVA Inclus
SKU:
BA088422