Afișez 361 - 384 din 830 de rezultateSortat după preț: de la mic la mare
Sorteaza dupa
Prelungitor 5 prize, 3 x 1.5mm 5 metri NEGRU, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0113210
Stalp gard, 48 / 2000 / 1.50 mm, zincat, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,70 lei TVA Inclus
SKU:
119091
| Greutate | 3,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | antracit |
Foarfeca si fierastrau pentru taiat pomi, XS-8900
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,80 lei TVA Inclus
SKU:
103244
Plasa umbrire, 2 x 10 m, verde, 40 g/mp
Evaluat la 0 din 5
In stoc
46,00 lei/ rola TVA Inclus
SKU:
240799
Acumulator 12V Sisteme Alarma, Dimensiuni 178 x 34 x 60 mm, Baterie 12V 2.3Ah F1, TED Electric GBS
Evaluat la 0 din 5
In stoc
46,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0114134
Acumulator 12V Stationar VRLA, Dimensiuni 96 x 25 x 62 mm, Baterie 12V 0.9Ah PI-03, TED Electric TED003058
Evaluat la 0 din 5
In stoc
46,00 lei TVA Inclus
SKU:
AC.FI.12V.BK1.0.8.0001
Prelungitor 6 prize, 3 x 1.5mm 5 metri ALB, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
46,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059005
Panou gard bordurat zincat, 1200 x 2000 x 4 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
47,50 lei TVA Inclus
SKU:
119539
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 120 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 4 mm |
Cablu telefon 4 fire plat multifilar / TLIAPPYP 4 x (5 x 0,12mm) alb
Evaluat la 0 din 5
In stoc
48,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0115512
Spliter CATV 8 cai quality 5 – 2450 MHz TED372679
Evaluat la 0 din 5
In stoc
48,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059033
Panou gard bordurat zincat, 1700 x 2000 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
48,70 lei TVA Inclus
SKU:
119438
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 170 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2000 mm |
| Latime | 1700 mm |
| Grosime | 3.20 mm |
Ulei de amestec, rosu, 2T, 1 litru, Oregon
Evaluat la 0 din 5
In stoc
49,00 lei TVA Inclus
SKU:
O106366
Foarfeca si fierastrau pentru taiat pomi, XS-8900
Evaluat la 0 din 5
In stoc
49,00 lei TVA Inclus
SKU:
253959
Acumulator 12V Sisteme Alarma, Dimensiuni 90 x 70 x 107 mm, Baterie 12V 5.05Ah F1, TED Electric GBS
Evaluat la 0 din 5
In stoc
49,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058600
Stalp gard, 48/ 2200/ 1.50 mm, antracit, Zn, rotund, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
49,80 lei TVA Inclus
SKU:
119089
| Greutate | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 220 × 5 × 5 cm |
| Lungime | 2,2 m |
| Dimensiune | ⌀48 mm |
| Grosime tabla | 1.5 mm |
| Culoare | antracit |
Acumulator 6V Stationar VRLA, Dimensiuni 151 x 34 x 95 mm, Baterie 6V 9.1Ah F2, TED Electric TED002990
Evaluat la 0 din 5
In stoc
50,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0058595
Prelungitor 5 prize cu intrerupator, 3 x 1,5mm 5 metri ALB, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
50,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0114216
Prelungitor 5 prize cu intrerupator, 3 x 1.5mm 5 metri NEGRU, TED
Evaluat la 0 din 5
In stoc
53,00 lei TVA Inclus
SKU:
A0059020
Panou gard bordurat zincat, 1500 x 2500 x 3.2 mm, Silvesrom
Evaluat la 0 din 5
In stoc
53,70 lei TVA Inclus
SKU:
119540
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 150 × 5 cm |
| Brand | Silvesrom |
| Lungime | 2500 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Grosime | 3.20 mm |