Afișez 601 - 624 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Pompa de gradina GC-GP 6040 ECO, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
456,50 lei TVA Inclus
SKU:
115626
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Einhell |
| Alimentare | 230 V, 50 Hz |
| Capacitate maximă | 4000 L/h |
| Lungime cablu | 1,5m |
| Tempreratura apă max. | 35 °C |
| Inaltime max. de livrare / presiunea | 36 m / 3.6 bar |
| Putere | 600 W |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
Pompa submersibila, 750 W, BAR-CSP750, Everpower
Evaluat la 0 din 5
In stoc
263,40 lei TVA Inclus
SKU:
87995
| Greutate | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 17 × 29 cm |
| Brand | Everpower |
| Putere | 750 W |
| Debit | 13 m³/h |
| Inaltime max | 8 m |
| Adancime max | 7 m |
| Granulatie max | 5 mm |
| Teava | 1”-1”1/2 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Pompa submersibila, 850 W, 230 l/min, 6 kg, HY-EPPT850, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
533,80 lei TVA Inclus
SKU:
110522
Mufa rapida pentru teava PEHD, 32 x 1/1″, FI, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
19,70 lei TVA Inclus
SKU:
82250
Mufa rapida pentru teava PEHD, 20 x 1/2″, FI, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,50 lei TVA Inclus
SKU:
77871
Pompa submersibila, de adancime, 750W, SKM100, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
659,90 lei TVA Inclus
SKU:
88195
Pompa submersibila, cu flotor, 900 W, CSP900, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
334,50 lei TVA Inclus
SKU:
87996
Pompa submersibila, drenaj cu flotor, 400 W, CSP400, Everpro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
253,20 lei TVA Inclus
SKU:
87994
Teu PEHD, filet interior, D 40 mm x 11/4″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,00 lei TVA Inclus
SKU:
1274
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 11/4 |
Teu PEHD, filet exterior, D 40 mm x 11/4″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,10 lei TVA Inclus
SKU:
1285
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 11/4 |
Teu PEHD, filet interior, D 32 mm x 1″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei TVA Inclus
SKU:
1273
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 1 |
Teu PEHD, filet exterior, D 32 mm x 1″
Evaluat la 0 din 5
In stoc
10,10 lei TVA Inclus
SKU:
571
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 4 × 4 cm |
| Diametru | |
| Diametru (inch) | 1 |