Afișez 577 - 600 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, gri antracit, Zn + PVC, RAL7016, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118147
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, gri antracit, Zn + PVC, RAL7016, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118146
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | gri antracit RAL7016 |
Stalp gard, 1800/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
66,10 lei TVA Inclus
SKU:
118142
| Greutate | 3,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.8 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Panou gard bordurat verde, 1700 x 2000 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
70,20 lei TVA Inclus
SKU:
82544
Panou gard bordurat verde, 1500 x 2500 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
75,80 lei TVA Inclus
SKU:
96592
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1700 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
7,50 lei TVA Inclus
SKU:
101269
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 170 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,7m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1200 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6,95 lei TVA Inclus
SKU:
93061
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, rosu RAL 3011, 1000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
5,30 lei TVA Inclus
SKU:
99211
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | Rosu RAL 3011 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 2000 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
11,10 lei TVA Inclus
SKU:
89605
| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 9 × 0,001 cm |
| Lungime | 2m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Sipca gard metal, maro RAL 8017, 1500 x 90 mm
Evaluat la 0 din 5
In stoc
9,10 lei TVA Inclus
SKU:
89268
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 9 × 0,01 cm |
| Lungime | 1,5m |
| Latime | 90mm |
| Culoare | maro RAL 8017 |
| Grosime tabla | 0,4mm |
Stație de referință EPOS, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
6.899,00 lei TVA Inclus
SKU:
970468201
Stalp gard, 1600/ 60 x 40/ 1.25 mm, verde, Zn + PVC, RAL6005, Strend Pro
Evaluat la 0 din 5
In stoc
55,90 lei TVA Inclus
SKU:
118141
| Greutate | 2,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 6 × 4 cm |
| Lungime | 1.6 m |
| Grosime tabla | 1.25 mm |
| Dimensiune | 60 x 40 mm |
| Culoare | Verde RAL6005 |
Generator de curent, benzina, 2100 W, TC-PG 25/1/E5, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.727,60 lei TVA Inclus
SKU:
117194
Fir trimmer / motocoasa, 2.0 mm, Super Cut Line, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,10 lei TVA Inclus
SKU:
107359
Trimmer electric, pentru gazon, 650 W, GT2901 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
324,40 lei TVA Inclus
SKU:
113232
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 80 cm |
| Brand | Hyundai |
| Alimentare | cu fir |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Frecventa nominala (Hz) | 50 |
| Putere | 650 W |
| Diametru de taiere | 290 mm |
| Diametru fir | 1.5 mm |
| Lungime fir | 2 x 4 m |
| Turatie | 11000 rpm |
| Sistem de avansare fir | automat |
| Greutate | 2.5 kg |
| Sistem de taiere | 2 sisteme de fire |
| Reglajul inaltimii | 0-20 cm |
Trimmer electric, pentru gazon, 250 W, GT2501 E, Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
141,30 lei TVA Inclus
SKU:
113231
Tambur cu fir, negru, 1911-9229-01, Stiga
Evaluat la 0 din 5
In stoc
116,90 lei TVA Inclus
SKU:
104576
Lama pentru taiat iarba, 255 mm, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
121,00 lei TVA Inclus
SKU:
103688
Trimmer electric pentru gazon, 300 W, GC-ET 3023, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
161,70 lei TVA Inclus
SKU:
117117
Motounealta, 325R, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
2.439,30 lei TVA Inclus
SKU:
114637
| Greutate | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 70 × 50 cm |
| Brand | Husqvarna |
| Cilindree | 27.6 cm³ |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 7200 rpm |
| Turaţie maximă | 8000 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4200 rpm |
| Volumul rezervorului de combustibil | 0.27 l |
| Consum de carburant | 495 g/kWh |
| Bujie | Husqvarna HQT-4 672201 |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.5 mm |
| Emisii gaze de eșapament (CO2 UE V) | 1580 g/kWh |
| Dimensiuni | 178.5 x 68.5 x 48.6 cm |
| Lungimea tubului | 1483 mm |
| Diametrul tubului | 24 mm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 5.5 kg |
| Putere motor | 1,2CP |
| Tip alimentare | benzina |
Trimmer electric pentru gazon, 250 W, GC-ET 2522, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
131,20 lei TVA Inclus
SKU:
96533
Furtun exhaustare, 305 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
194,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100304350011-1
Pompa submersibila, 8.5 m, 750 W, QV750
Evaluat la 0 din 5
In stoc
610,00 lei TVA Inclus
SKU:
110949
Pompa gradina, 1050 W, 4500 L/h, GC-GP 1045, Einhell
Evaluat la 0 din 5
In stoc
690,40 lei TVA Inclus
SKU:
113127