Afișez 625 - 648 din 830 de rezultateSortat după popularitate
Sorteaza dupa
Robot de tuns gazonul, Automower 550 EPOS, Husqvarna
Evaluat la 0 din 5
In stoc
24.749,00 lei TVA Inclus
SKU:
970465311
Foarfeca gard viu, 300 mm, maner protectie, XS-8026
Evaluat la 0 din 5
In stoc
67,10 lei TVA Inclus
SKU:
106411
Foarfeca si fierastrau pentru taiat pomi, XS-8900
Evaluat la 0 din 5
In stoc
45,80 lei TVA Inclus
SKU:
103244
Foarfeca de gradina, cu model cu derivatie, 200 mm, Tolsen
Evaluat la 0 din 5
In stoc
29,50 lei TVA Inclus
SKU:
110121
Lama zapada, 120 cm, TG 20000, MCS
Evaluat la 0 din 5
In stoc
3.125,00 lei TVA Inclus
SKU:
299900400/1
Incarcator frontal, 20 CP, 2400, Solis
Evaluat la 0 din 5
In stoc
17.600,00 lei TVA Inclus
SKU:
UACTR/00191
Motocoasa ,2 timpi, HY-BC252 GT,Hyundai
Evaluat la 0 din 5
In stoc
1.139,00 lei TVA Inclus
SKU:
HY-BC252 GT
Masina de tuns iarba, cu motor in 4 timpi pe benzina, HYUNDAI HY-LM5301 GT
Evaluat la 0 din 5
In stoc
2.599,00 lei TVA Inclus
SKU:
HY-LM5301 GT
Furtun PU, 40 mm, Semablue pentru semanatoare
Evaluat la 0 din 5
In stoc
23,50 lei/ ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100318040020
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Diametru | 40 mm |
| Grosime perete (mm) | 0.6 |
| Greutate (g/m) | 0.26 |
| Curbura (mm) | 40 |
| Vacuum (bar) | 0.5 |
| Culoare | Transparent cu insertie elicoidala albastra |
| Material | Poliuretan – ether cu insertie din PVC rigid |
| Toleranta | DIN 16940 |
| Temperatura de lucru | -30°C + 80°C |
| Presiune recomandata | 1/3 din presiunea de spargere masurată la 20°C |
Furtun exhaustare, 254 mm, PU 600C ECO
Evaluat la 0 din 5
In stoc
162,88 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
100306254010
Kit furtun refulare, L 20 m, 125 mm, Flat Textil (kit 2 cuple cu portfurtun)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
868,00 lei/ kit TVA Inclus
SKU:
113002125020
Kit furtun refulare, L 20 m, 100 mm, Flat Textil (kit 2 cuple cu portfurtun)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
639,00 lei/ kit TVA Inclus
SKU:
113002100020
Kit furtun refulare, L 20 m, 75 mm, Flat Textil (kit 2 cuple cu portfurtun)
Evaluat la 0 din 5
In stoc
362,00 lei/ kit TVA Inclus
SKU:
113002075020
Furtun refulare, 75 mm, Flat Textil
Evaluat la 0 din 5
In stoc
14,67 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111301076020
Furtun pentru refulare, 152 m, OneFlat SL
Evaluat la 0 din 5
In stoc
44,18 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111272152050
Furtun pentru refulare, 100 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
22,90 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252100050
Furtun pentru refulare, 75 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
15,40 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252075050
Furtun pentru refulare, 63 m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
13,00 lei/ML (metru lungime) TVA Inclus
SKU:
111252063050
Furtun pentru refulare, 32 m 25m, Inovaflat
Evaluat la 0 din 5
In stoc
219,00 lei/buc TVA Inclus
SKU:
111252032050